Kliendid räägivad
Miks tulla retkele just meiega?
Valida saab mitme valmiskujul retke vahel või tellida täpselt oma soovidele ja vajadustele vastavat retke.
Jõukohane kõigile
Retkevalikus leidub palju rahulikke ja lühikese distantsiga jalutuskäike. Rassimist eelistavatele inimestele on pakkuda ka mõned müttamismatkad. Igaühele leidub miskit sobivat.
Kohalik teab
Kohalikke olusid hästi tundev retkejuht teab rääkida oma kodupiirkonna kohta palju põnevaid juhtumisi ja lugusid. Isiklik side piirkonnaga on tugev.
Ettevõttest
Korraldasime esimesed orhideeretked Keilas 2017. aasta suvel ning need meeldisid osalistele väga. Kogetu andis tõuke jätkamiseks ning järgmise aasta kevadel vormistati ametlikult MTÜ Oma Retked. Ettevõte loodi selleks, et õpetada inimesi märkama ilu ja põnevust ka vähetuntud või esmapilgul varju jäävates paikades. Meie põhibaasiks on kohalikelt kohalikele tehtavad jalutuskäigud, kuid retkevalikust leiavad kindlasti midagi põnevat ka Keilaga mitteseotud inimesed. Meie retked on kodused, täiesti omad ja kannavad endas Keila ja Harjumaa põliselanike teadmisi ja pärimuslugusid. Tutvustame eelkõige kohalikke loodusväärtuseid, kuid aeg-ajalt käime ka kaunitel väikesaartel.
Retkejuht
Kadri Aller lõpetas 2018. aastal Luua Metsanduskooli matkajuhi eriala ning on end täiendanud nahkhiire- (ELF, 2020), linnu- ja taimegiidi koolitustel (Haapsalu Kutsehariduskeskus, 2022 ja 2023). Tema põhitöökoht on Eestimaa Looduse Fondis, kus ta tegeleb looduskaitsetalgute korraldamisega. Töö ELFis on teda viinud Tartusse, kuid hinges ja südames on ta alati keilakas. Kodu- ja ajaloohuvi pisik oli tal küljes juba lapsepõlves ning armastus lugude kuulamise ja jutustamise vastu elukestev. Matkamas armastab ta käia nii üksi kui ka sõpradega matkaklubist Üheksavägine. Kadri retkedel võib alati kohata ka süsteemset ja teaduslikku lähenemist, sest tal on seljataga aastatepikkune teadustöö biotehnoloogialaboris ning doktorikraad Tallinna Tehnikaülikoolist keemia ja geenitehnoloogia erialal.